Kolorowe dmuchane zamki to nie tylko wspaniała atrakcja na letnie imprezy, lecz również ciekawy sposób na biznes. Obiekty te są chętnie wynajmowane na rozmaite wydarzenia z udziałem najmłodszych, takie jak przyjęcia urodzinowe, wesela czy festyny miejskie. Choć największą popularnością cieszą się one latem, na dmuchańcach z powodzeniem zarabiać można także poza sezonem. O tym, jak to zrobić, przeczytasz w tym artykule!

Dmuchańce jako sposób na biznes

Nie trzeba kupować mnóstwa dmuchanych atrakcji, by zamienić drobne usługi w lukratywną działalność. Aby zacząć zarabiać na wynajmie dmuchańców, wystarczy już nawet jeden, dobrze wybrany model urządzenia. Klienci najchętniej najmują klasyczne zamki dmuchane, zjeżdżalnie oraz egzemplarze łączące te dwa typy atrakcji, tzw. combo. Te typy dmuchańców to świetny wybór na start działalności — w miarę, gdy będzie się ona rozrastać, możesz wprowadzać do oferty mniej typowe modele i przyciągnąć uwagę nowych klientów.

Jak zarabiać na dmuchańcach poza sezonem letnim?

Wypożyczalnie dmuchańców największe zyski odnotowują latem. Słoneczna, bezdeszczowa pogoda zachęca do organizowania imprez plenerowych, gdzie dmuchane atrakcje zawsze sprawdzają się znakomicie. Na dmuchańcach można bawić się dobrze jednak także wtedy, gdy za oknem mróz i deszcz — wystarczy, że rozłoży się je wewnątrz zamkniętej, ogrzewanej hali. Oto kilka sposobów na zarabianie na dmuchanych atrakcjach poza sezonem:

  • organizacja halowych imprez z dmuchańcami. Taki event z pewnością przyciągnie miłośników aktywnej rozrywki i nawet w środku zimy pozwoli im poczuć się jak na letnim festynie. Organizacja takich wydarzeń to świetny sposób na zarobek z udostępniania dmuchańców.
  • założenie sali zabaw. Sale zabaw chętnie odwiedzane są zarówno latem, jak i zimą. Oprócz torów przeszkód i basenów z kulkami można wprowadzić do niej również kolorowe dmuchańce. Małym gościom pewnością spodoba się taka różnorodność atrakcji i na pewno jeszcze nie raz zapragną wrócić na salę zabaw.
  • założenie halowego parku rozrywki. Jeśli fundusze pozwalają Ci na zakup lub wynajęcie ogrzewanej hali oraz nabycie kilku atrakcyjnych dmuchańców, takie przedsięwzięcie może być świetnym sposobem na zarabianie na dmuchańcach poza sezonem. Aby zwiększyć popularność obiektu, możesz organizować tu przyjęcia urodzinowe, halowe festiwale dmuchanych atrakcji czy półkolonie zimowe.
  • organizacja gier i zabaw. Dzięki takim atrakcjom jak zabawa w dmuchanych kulach Bumper Ball czy bezpieczna, łucznicza rozrywka w Archery Tag, zorganizowanie emocjonującego wydarzenia będzie jeszcze łatwiejsze. To świetny sposób na przyciągnięcie klientów spragnionych aktywnej rozrywki z nutką rywalizacji.

Jak znaleźć dmuchańce dla swojej działalności?

Bez względu na to, czy planujesz udostępniać dmuchańce głównie latem, czy też zamierzasz założyć całoroczny dmuchany biznes, musisz upewnić się, że wybierasz odpowiednie atrakcje. Takie modele powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz przyciągać wzrok widowiskową formą i ciekawą paletą barw. Takie atrakcje można znaleźć na przykład w ofercie polskiej firmy GunGan. Co je wyróżnia? Dmuchańce GunGan powstają na podstawie oryginalnych projektów oraz są wykonane z nowoczesnego PVC o podwyższonej wytrzymałości, gwarantującej zwiększoną odporność na rozdarcia.

Podziel się ze znajomymi: