Kolorowanki Among Us do druku

Kolorowanki Among Us – darmowe malowanki do wydrukowania i kolorowania

Chyba nie ma nikogo, kto nie słyszał o grze Among Us. Mali bohaterowie tej gry w charakterystycznych kombinezonach muszą odkryć oszusta, który czai się wśród nich i próbuje im przeszkodzić w przygotowaniu statku kosmicznego. Poznaj najlepsze kolorowanki z gry Among Us, dzięki którym możesz przelać kolory i własną wyobraźnię ze znanej gry na papier.

Kolorowanki Among Us – czym jest ten popularny fenomen?

Gra Among Us to gra strategiczna w trybie wieloosobowym. Pierwsza figura, która przychodzi każdemu na myśl w związku z tą grą to zapewne tak zwany oszust, czyli w angielskim oryginale impostor. Termin już na stałe przyjął się szczególnie w młodzieżowym slangu. Gra jednak nie polega wyłącznie na zidentyfikowaniu oszusta.

W Among Us fabuła jest dość prosta. Gracze są częścią załogi statku (ang. crewmates), a część z nich, od jednego do trzech, jest oszustami. Kiedy zwykli członkowie załogi muszą wykonywać zadania, które pomogą w utrzymaniu statku, misją impostora jest potajemne eliminowanie kolejno załogi oraz sabotowanie statku. Za każdym razem, kiedy odpadnie z gry jeden gracz, zaczyna się głosowanie, w którym każdy decyduje, kto jest oszustem. Jeśli uczciwi członkowie załogi wyznaczą wroga w głosowaniu lub wykonają wszystkie swoje zadania, wygrywają, jeśli jednak oszust nie zostanie zidentyfikowany lub pomyślnie zinfiltruje statek, to właśnie on zwycięża.

Among Us miało różne daty wydania w zależności od platformy. Początkowo miała być to tylko gra mobilna, ale dopiero wraz z rosnącą popularnością oraz petycjami graczy, rozszerzano grę o kolejne platformy, a także pojawił się tryb online, który znamy dzisiaj. Jako pierwsza pojawiła się wersja na Android 15 czerwca 2018 roku, a zaraz po niej na urządzeniach iOS. Wersja PC doczekała się premiery 16 listopada, a na Nintendo Switch dopiero dwa lata później. Najpóźniej, bo dopiero w 2021 roku, zostały wydane wersje na konsole PlayStation oraz Xbox.

Najlepsze darmowe kolorowanki Among Us

Projekt słynnych członków załogi nie jest zbyt skomplikowany. Bohaterowie Among Us to nieznani kosmici. W podstawowej wersji jest to „ludzik” z czasem pojawiającymi się rękami, dwiema nóżkami, plecakiem oraz goglami, które mają być oknem na świat przez kombinezon. Istnieje oczywiście wiele kolorów, skinów oraz dodatków, które urozmaicają wygląd postaci. Wiele z nich pojawia się również wśród kolorowanek. Charakterystyczne czapki, kostiumy znanych postaci z innych bajek, filmów i gier, znaleźć można nie tylko w kolorowankach, lecz także w internetowej sztuce na porządku dziennym. W swej prostocie kolorowanie postaci z Among Us pozwala na dużą otwartość – kolory, więcej postaci, czy nawet dorysowane samemu dodatki mogą bardzo urozmaicić zabawę, jaką jest kolorowanie.

Kolorowanki to nie tylko słynne postaci, lecz także mapy. W grze możemy znaleźć trzy mapy, na których toczy się rozgrywka — The Skeld, Polus oraz Mira. Możemy znaleźć kolorowanki z Among Us, gdzie nasz mały bohater pracuje przy jednym z zadań na statku, kiedy impostorzy wyłączają prąd lub blokują drzwi.

Kolorowanki Among Us – dlaczego powinien mieć je każdy fan

Kolorowanki Among Us to świetny pomysł na rozbudzenie wyobraźni dziecka. Mogą pokolorować swojego bohatera dokładnie tak, jak chcą, a może nawet wyciąć i dokleić do swoich rysunków map, jeśli takowe chcą stworzyć, czy wydrukować. Oprócz ewentualnych plakatów, czy wycinków ze swoich ulubionych gazetek, mogą również wywiesić własne prace. Dziecko może również zebrać swoich przyjaciół, z którymi gra, aby razem mogli pokolorować swoją załogę. Pokolorowany dowolnie bohater z Among Us to nie tylko wykonana kreatywna praca, lecz także idealna dekoracja do kolekcji z ulubionej gry.

Jak pobrać i wydrukować kolorowanki Among Us?

Wiele kolorowanek inspirowanych grą Among Us można znaleźć w internecie. Plik w jpg, png lub pdf jest zwykle darmowy do pobrania. Wiele kolorowanek zawiera również logo gry, które można pokolorować razem z bohaterem. Wydrukowanie pobranych plików również nie jest trudne, szczególnie gdy posiada się własną drukarkę. Można również pokazać dziecku, jak to się robi, aby od czasu do czasu, pod odpowiednią kontrolą, mogło samo sobie wybierać obrazki i je wydrukować. Kolorowanki z gry Among Us zdecydowanie można znaleźć na wielu stronach. Za najlepsze można jednak uznać te, które mają zawarte jak najwięcej szczegółów, na przykład więcej postaci. Im więcej do pokolorowania, tym znacznie większa zabawa i poświęcony na to czas. Nawet jeśli wśród tego ogromu wyboru nie znajdzie się ten bohater, z którego dodatkiem akurat chcielibyśmy go pokolorować, zawsze można ten element samemu dorysować na najbardziej podstawowej wersji postaci. Tak czy inaczej, zabawa na pewno będzie przednia.

Tagi po których możesz nas znaleźć:
#kolorowanki Among Us do druku #Among Us kolorowanki do druku #darmowe kolorowanki do druku Among Us #Among Us kolorowanki
Ocena: 4.82/5 (102 głosów)